Trænere

Mor/far/barn & Børnehold

Mor/Far Barn

Rikke Nielsen

Leder

Spilopper Hold 1 & 2

Emma Nørholm

Leder

Spilopper Hold 1

Isabella Pedersen

Hjælpetræner

Spilopper Hold 1

Catja Nielsesn

Hjælpetræner

Spilopper Hold 2

Astrid Bjerregaard Jepsen

Hjælpetræner

Spilopper Hold 2

Eva Bøgholm Rødgaard

Hjælpetræner

Spilopper Hold 2

Sofie Mærsk Hellsten

Hjælpetræner

Grand Prix

Grand Prix 6-9 år

Catalina Spataru

Leder

Grand Prix 6-9 år

Xenia Kjær

Leder

Grand Prix 10-12 år

Nadja Kostow

Leder

Grand Prix 10-12 år

Mathilde Agathon Hansen

Hjælpetræner

Grand Prix 10-12 år

Emilie Sørensen

Hjælpetræner

Grand Prix 13+ & 17+

Nadja Kostow

Leder

Grand Prix 13+ & 17+

Karoline Lender

Leder

Handicap

Handicap børn/voksen

Lene Overlund Buhl

Leder

Handicap børn/voksen

Inger Østerlund Pedersen

Hjælpetræner

Handicap børn/voksen

Majbritt Dam

Hjælpetræner

Handicap børn/voksen

Vicki Zaar

Hjælpetræner

Løb

Løb

Søren Pedersen

Leder

Løb

Lilliken Starck

Leder

Motion / Velvære / Show Aerobic

Kom i form(middag), Dans dig glad og Munter motion

Gitte Hadrup

Leder

Kom i form(iddag)

Lissie Munk-Jensen

Hjælpetræner

Munter motion

Lone Bech

Hjælpetræner

Aktive Seniorer

Rie Lindholm

Leder

Stolegymnastik

Aase Laursen

Leder

Stolegymnastik

Maren Johanne Jørgensen

Hjælpetræner

Ryg gymnastik

Henriette Hansen

Leder

Motion M/K

Charlotte Lauritsen

Leder

Mave, Balle, Lår

Dorthe K. Jensen

Leder

Cirkeltræning

Marianne Dueholm

Leder

Cirkeltræning

Lars Hvejsel Hansen

Hjælpetræner

Yoga

Trine T. Betzer

Leder

Show aerobic

Dorthe K. Jensen

Leder

Parkour

Parkour 8-12 år & 13+

Jackie Nguyen

Leder

Parkour 8-12 år & 13+

Nicolai Petersen

Leder

Parkour 8-12 år

Andreas Peters

Hjælpetræner

Rope Skipping - Begynder/Øvede

Rope Skipping - Begynder & Øvede

Michelle Hald

Leder

Rope Skipping - Begynder & Øvede

Sanni Ørnskov Larsen

Leder

Rope Skipping - Begynder & Øvede

Frederikke Østergaard

Hjælpetræner

Rope Skipping - Begynder & Øvede

Thea Schmidt

Hjælpetræner

Rope Skipping / Udtaget

Rope Skipping - Udtaget

Maria Skeem Herold

Leder

Rope Skipping - Udtaget

Christina Kristensen

Hjælpetræner

Rope Skipping - Udtaget

Michelle Hald

Hjælpetræner

Rytme

Rytme dance 5-7 år + 8-12 år

Camilla Kildal Hyldahl

Leder

Rytme dance 5-7 år + 8-12 år

Sofie Louise Dam

Hjælpetræner

Spring

Springfiduserne 4-5 år

Lars Bo Knudsen

Leder

Springfiduserne 4-5 år

Lærke Grønne Hansen

Hjælpetræner

Springfiduserne 4-5 år

Tine Leksander

Hjælpetræner

Springfiduserne 4-5 år

Luna Hacemoglo Espersen

Hjælpetræner

Springfiduserne 5-6 år

Lars Bo Knudsen

Leder

Springfiduserne 5-6 år

Tine Winther

Leder

Springfiduserne 5-6 år

Tine Leksander

Hjælpetræner

Springfiduserne 5-6 år

Louise Lynnerup Helsinghof

Hjælpetræner

Spring piger 6-7 år

Bjørg Simonsen

Leder

Spring piger 6-7 år

Sune Villadsen

Leder

Spring piger 6-7 år

Anina E. Lauridsen

Hjælpetræner

Spring piger 6-7 år

Isabella D. Kristensen

Hjælpetræner

Spring piger 8-9 år

Simone Lyng Ørskov

Leder

Spring piger 8-9 år

Nicolai Petersen

Leder

Spring piger 8-9 år

Nanna Christensen

Hjælpetræner

Spring piger 8-9 år

Bjørg Simonsen

Hjælpetræner

Spring drenge 7-9 år

Kevin Løager Djert

Leder

Spring drenge 7-9 år

Laura Skriver

Leder

Spring drenge 7-9 år

Bjørg Simonsen

Hjælpetræner

Spring drenge 7-9 år

Christoffer Nielsen

Hjælpetræner

Springmix 10-12 år

Mads Juhl

Leder

Springmix 10-12 år

Jackie Nguyen

Leder

Springmix 10-12 år

Andreas Peters

Hjælpetræner

Springmix 10-12 år

Christoffer Nielsen

Hjælpetræner

Spring/Rytme

Juniormix 13+ år

Anders Waldhauer

Leder

Juniormix 13+ år

Mads Juhl

Leder

Juniormix +13 år

Mette Obling Nielsen

Leder

Juniormix +13 år

Rikke Kodal

Leder

Ungdomsmix 16+ år

Jonas Duus Skriver

Ungdomsmix 16+ år

Mads Planke

Leder

Ungdomsmix 16+ år

Mia Dueholm

Leder

Ungdomsmix 16+ år

Emilia Johansen

Leder

Ungdomsmix 16+ år

Melissa Juhl

Leder